Záclony a závěsy

Záclony a závěsy

Datum:11.3.2016

Záclony a závěsy jsou jedinečné doplňky, které podtrhují styl interiéru a vnesou do něho jemnost, hřejivost a eleganci. Můžeme sice okna zastínit žaluzií nebo roletou, bez záclony či závěsu však působí okno smutně a stroze.
 
Nadýchané záclony a stylově sladěné závěsy jsou vždy pomyslnou tečkou v interiéru, který je dotažený do posledního detailu. Záclony spíše zdobí, naopak závěsy zastiňují, zvukově a částečně i tepelně izolují.
 
V našem specializovaném studiu nabízíme zákazníkům pouze vysoce kvalitní materiály od předních světových výrobců látek. Je tedy potřeba počítat s počáteční vyšší investicí, která se však brzy vyplatí. Nekvalitní materiály a látky lze po pár vypráních poznat a prvotní radost z nové dekorace pak nahradí zklamání. Proto nám jde v první řadě o kvalitu dodávaných materiálů, stejně tak neslevujeme i z kvality ušití. Máme nově vybavenou šicí dílnu s moderními stroji a švadlenami s dlouholetou praxí. 
 
Nabídka látek pro záclony a závěsy je opravdu široká. Obsahuje stovky vzorů od jednobarevných, přes květinové, geometrické či zdobné, ze kterých si vybere opravdu každý. Při výběru Vám bude asistovat naše bytová designérka, která Vám ráda poradí s vhodnou látkou a způsobem ušití pro konkrétní typ interiéru.
 
Nedílnou součástí záclon a závěsů je i způsob uchycení. Nabízíme různé druhy kolejnic od jednoduchých, až po ty s motorem na dálkové ovládání. Dále pak rozmanité garnýže, například mosazné, nerezové, se zdobnou koncovkou, hranaté, oblé se zdobnou koncovkou a další.


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.