Volně stojící markýzy

Volně stojící markýzy

Datum:14.7.2015

Tento typ markýzy lze umístit prakticky kamkoliv. Markýza je velmi stabilní zejména díky různým variantám stojin a systému upevnění.Samostatně stojící markýzy jsou využívány pro soukromé i komerční  účely, setkat se s nimi můžete v restauracích či kavárnách, využít je však můžete také na zahradách či hřištích. Díky spolehlivé technologii STOBAG, je možné použít tuto markýzu pro zastínění až o 46 m2.
Vyberte si z více než 400 látkových vzorů a tisíce barevných kombinací. Podle modelu a Vašeho přání je clona ovládána buď ruční klikou nebo motorem s volbou dálkového ovládání a senzorem na počasí. 
 

Způsob ovládání

  • manuálně – klikou
  • elektrickým pohonem - dálkovým ovladačem nebo vypínačem


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.