Venkovní žaluzie s lamelou tvaru "Z"

Venkovní žaluzie s lamelou tvaru

Datum:30.6.2015

Okenní žaluzie s lamelou tvaru "Z" je určena pro venkovní použití a patří mezi technologicky nejvyspělejší venkovní žaluzie na trhu. Vhodné i jako bezpečnostní prvek.
Tento model je určen pro použití na budovy pro rodinné bydlení, ale i administrativní a komerční budovy. Zvláště vhodné jsou tyto žaluzie k zastínění větších ploch, protože lamely působí opticky větším dojmem. Jejich kvalitní a technologické provedení zajišťuje stabilitu ve větru a pomáhají při zabezpečení domu proti vloupání. Navíc účinně snižují hladinu venkovního ruchu a kromě manuálního ovládání je možnost jejich připojení na elektrický pohon a čidla pro automatizaci ovládání. Lze je také připojit k centrálnímu počítači či na časovač. Žaluzie s lamelou tvaru "Z" mají sníženou hlučnost díky vlisované gumě. Díky vytvoření celistvé plochy v zavřeném stavu se zvyšuje stupeň zastínění i termoregulační efekt, což ocení zvláště při velmi slunných a horkých dnech. Tento typ žaluzie nabízí variabilitu montáže, mnoho barevných provedení, velmi moderní až technický design a především maximální funkčnost pro náročné uživatele.

Přednosti a výhody

  • vysoký stupeň zastínění,
  • termoregulační i ochranný efekt,
  • snižování hladiny venkovního hluku,
  • dolní profil z extrudovaného hliníku,
  • možnost elektrického ovládání,
  • snížená hlučnost žaluzie (vlisovaná guma),
  • maximální garantovaná plocha 24 m2.Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.