Venkovní žaluzie s lamelou tvaru "S"

Venkovní žaluzie s lamelou tvaru

Datum:25.6.2015

Pokud požadujete špičkové venkovní žaluzie nejvyšší kvality a technického zpracování, pak je perfektní volbou žaluzie s lamelou tvaru "S". Patří mezi ty nejlepší z hlediska účelnosti a designu.
Žaluzie s lamelou tvaru "S" má elegantní provedení, v zavřeném stavu nabízí dokonale celistvou plochu, která vypadá efektně. Kromě vysokého stupně zastínění nabízí termoregulační a ochranný efekt, což znamená, že zajišťuje pasivní chlazení v parných a slunečných dnech a současně chrání soukromí tím, že zabraňuje nežádoucím pohledům z ulice. Také snižuje hladinu venkovního hluku, což oceníte především v hlučných oblastech. Pokud jste zastánci elektrického ovládání, je možnost žaluzie napojit na elektrický pohon, ale také na čidla, která automaticky regulují žaluzie podle slunečního svitu. Pro maximální možnosti ovládání lze žaluzie také propojit s časovačem či centrálním počítačem. Díky vlisované gumě po celé délce žaluzie je snížena hlučnost při manipulaci se žaluziemi. Venkovní žaluzie s lamelou tvaru "S" je ideální pro náročné klienty, kteří nemají rádi kompromisy. K dispozici je velké množství barevných provedení.

Přednosti a výhody

  • elegantní a designové provedení s lamelou ve tvaru „S“,
  • vysoký stupeň zastínění,
  • termoregulační i ochranný efekt,
  • snižování hladiny venkovního hluku,
  • dolní profil z extrudovaného hliníku,
  • možnost elektrického ovládání,
  • snížená hlučnost žaluzie (vlisovaná guma po celé délce žaluzie),
  • maximální garantovaná plocha 24 m2.


Fotogalerie


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.