Venkovní rolety

Venkovní rolety slouží ke kvalitnímu zatemnění místnosti, tlumí venkovní ruch a zvyšují prevenci proti krádeží a snižují náklady na energie. Rolety lze ovládat buď mechanicky pomocí navijáku nebo trubkovým pohonem. Venkovní rolety nabízíme ve variantách s viditelným předokenním boxem, dále pak rolety s boxem určeným pro zaomítání a v neposlední řadě také rolety pro montáž do překladu (např. překlad Heluz).
Všechny modely venkovních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Jsou dostupné v různých barevných odstínech. 


Venkovní rolety
Venkovní rolety s viditelným boxem

Venkovní rolety s viditelným boxem

13.7.2015 Venkovní rolety

tento typ rolety je vhodny pro dodatečnou montáž na stávající okna, nebo na nová okna po rekonstrukci staveb, kde není možné použít zaomítací box. Box s roletou se umístí na okenní rám bez nutných změn na stávajícím okně. Provedení boxu s roletou může být v půlkulatém nebo hranatém provedení. Při použití tohoto typu rolety odpadají dodatečné zednické práce.

Více zde
Venkovní rolety
Venkovní rolety pro zaomítání

Venkovní rolety pro zaomítání

13.7.2015 Venkovní rolety

Tento typ rolety je vhodný zejména do novostaveb nebo při kompletních rekonstrukcích budov. Box s roletou je určen pro montáž pod omítku, proto je dobré plánovat použí rolet již v přípravných fázích stavby. Umístění boxu s roletou je v prostoru nad okenním rámem a může být zakryt např. zateplovacím systémem nebo omítkou. Veškeré případné opravy či servisní práce na roletě s provádějí

Více zde
Venkovní rolety
Venkovní rolety pod překlad

Venkovní rolety pod překlad

13.7.2015 Venkovní rolety

Jedná se o typ rolety, jejíž box se umisťuje nad okno a přizpůsobí se jakémukoli okennímu rámu. Díky tomuto řešení, je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Je vhodný svou konstrukcí pro novostavby, nebo rekonstrukce.

Více zde

Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.