Venkovní rolety s viditelným boxem

Venkovní rolety s viditelným boxem

Datum:13.7.2015

Tento typ předokenní rolety je vhodný pro dodatečnou montáž na stávající okna, nebo na nová okna po rekonstrukci staveb, kde není možné použít zaomítací box. Box s roletou se umístí na okenní rám bez nutných změn na stávajícím okně. Provedení boxu s venkovní roletou může být v půlkulatém nebo hranatém provedení. Při použití tohoto typu rolety odpadají dodatečné zednické práce.
Přijďte si osobně prohlédnout nejen venkovní rolety, ale také kompletní sortiment stínící a vratové techniky do naší nové vzorkové prodejny v Karlových Varech. 
 

Fotogalerie


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.