Venkovní rolety pro zaomítání

Venkovní rolety pro zaomítání

Datum:13.7.2015

Tento typ rolety je vhodný zejména do novostaveb nebo při kompletních rekonstrukcích budov. Box s roletou je určen pro montáž pod omítku, proto je dobré plánovat použí rolet již v přípravných fázích stavby. Umístění boxu s roletou je v prostoru nad okenním rámem a může být zakryt např. zateplovacím systémem nebo omítkou. Veškeré případné opravy či servisní práce na roletě s provádějí skrz revizní klapku, která je umístěna ve spodní části roletového boxu.
 
Přijďte si osobně prohlédnout nejen venkovní rolety, ale také kompletní sortiment stínící a vratové techniky do naší nové vzorkové prodejny v Karlových Varech. 
 
 

Fotogalerie


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.