Servis

Nahlášení servisu a reklamace (pouze v rámci Karlovarského kraje)

V případě požadavku na servis (záruční i nezáruční) vyplňte, prosím, níže uvedené formuláře. Uveďte na sebe kompletní kontaktní údaje. Také nám uveďte podrobný a co nejpřesnější popis závady a číslo faktury za zboží. Bez těchto údajů není možné zakázku identifikovat.

Každá objednávka servisu musí být písemná. Telefonické objednávky nepřijímáme.

Doba pro vyřízení záručního servisu je 30 dní. Pro domluvení konkrétního data budete předem kontaktováni vedoucím servisního oddělení. U nezáručních servisů vybíráme peníze ihned po jeho skončení v hotovosti.

Sazba za servisní práce:

  • Prvotní instalace naší firmou — 950,- Kč / hod práce  + dopravné 16,- Kč /km x 2 cesty (minimální poplatek za dopravu 500,- Kč)
  • Prvotní instalace jinou firmou — 1500,- Kč / hod práce  + dopravné 16,- Kč /km x 2 cesty (minimální poplatek za dopravu 500,- Kč)
  • Jednorázový příplatek za výjezd do 24 hodin — 3000,- Kč

Touto částkou účtujeme každou započatou hodinu práce. U marného výjezdu (neuznaná reklamace) rovněž účtujeme výše uvedené sazby. Ceny nezahrnují případné náhradní díly či komponenty. Uvedené ceny jsou bez DPH. Platba pouze hotově servisnímu technikovi.

Servis a montáže realizujeme pouze v Karlovarském kraji.

Nahlásit záruční servis Nahlásit servis Ceník montáží

Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.