Sekční průmyslová vrata

Datum:19.6.2015

Průmyslová sekční vrata se hodí pro uzavírání stavebních otvorů určených pro vozidla, či manipulaci s materiálem, a to jak ve vstupu, tak uvnitř budovy. Nejčastější použití nachází vrata v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly, garáže, sklady, mycí linky, autoservisy atd.

Hlavní předností průmyslových vrat je jejich spolehlivost, jednoduchá obsluha, dlouhá životnost, vysoká bezpečnost, atraktivní design, snížení hladiny hluku a tepelných ztrát, snadná údržba, rychlá montáž a komplexní služby dodávky na klíč. Průmyslová vrata se skládají ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm a ocelové pozinkované konstrukce. Ovládání vrat je zajištěno torzními pružinami s možností doplnění o průmyslový elektropohon.

Výhody sekčních průmyslových vrat:

  • Těsnící a izolační vlastnosti - celoprosklené hliníkové panely s přerušeným tepelným mostem a vakuovým prosklením zajišťují maximální tepelnou izolaci a odhlučnění
  • Rychloběžná vrata jsou vhodná do prostorů s velmi častým otevíráním (až 6x rychlejší než sekční vrata)
  • Možnost zabudování vstupních dveří
  • Spolehlivost, bezpečnost a dlouhá životnost

Přijďte si osobně prohlédnout nejen garážová vrata Lomax, ale také kompletní sortiment stínicí a vratové techniky do naší nové vzorkové prodejny v Karlových Varech.Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.