Sekční průmyslová vrata

Garážová vrata
Sekční průmyslová vrata

Datum:19.6.2015

Průmyslová sekční vrata LOMAX se hodí pro uzavírání stavebních otvorů určených pro vozidla, či manipulaci s materiálem, a to jak ve vstupu, tak uvnitř budovy. Průmyslová vrata Vám vyrobíme přesně na míru, jsme připraveni také realizovat nejrůznější atypické zadání přesně podle vašeho přání a specifikace. Ať je váš projekt jakýkoliv, vždy nalezneme řešení.

Nejčastější použití nachází vrata v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly, garáže, sklady, mycí linky, autoservisy atd. Na průmyslová vrata jsou kladeny mimořádné nároky. Potýkají se s každodenním náročným provozem. Hlavní předností našich průmyslových vrat je jejich spolehlivost, jednoduchá obsluha, dlouhá životnost, vysoká bezpečnost, atraktivní design, snížení hladiny hluku a tepelných ztrát, snadná údržba, rychlá montáž a komplexní služby dodávky na klíč. Průmyslová vrata se skládají ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm a ocelové pozinkované konstrukce.

Ovládání vrat je zajištěno torzními pružinami s možností doplnění o průmyslový elektropohon. Průmyslová sekční vrata LOMAX odpovídají bezpečnostním požadavkům platných evropských norem. Díky příznivé ceně našich výrobků nejvyšší kvality a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením pro jakýkoliv objekt.Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.