Sekční garážová vrata Lomax Delta

Garážová vrata
Sekční garážová vrata Lomax Delta

Datum:1.6.2015

Sekční garážová vrata patří mezi nejčastěji používaný typ. Jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Vratové sekce rovněž disponují bezpečnostními zámky, takže při otvírání či zavírání vrat nehrozí riziko poranění. Do sekčních garážových vrat lze integrovat vstupní dveře, jejichž umístění může být různé, musí však být nejméně 500 mm od okraje vrat. Jednotlivé panely jsou zateplené, z garáže tak neuniká teplo. Vrata lze doplnit dalšími doplňky jako větracími mřížkami, několika typy okének, polepy oken, různými bezpečnostními prvky atd..
Nabízíme různé prolisy na panely, kazety rovnoměrně rozložené podle velikosti vrat, až po nepravidelné umístění. Také barevná škála je neomezená, nabízí až 2500 barev odstínů pro lakování a nepřeberná nabídka dřevo imitujících fólií a možnost individuální volby ozdobných hliníkových prvků. Z bohaté nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.
Protože je firma Lomax výrobce vrat, máme vždy dostupné náhradní díly a dokážeme libovolně kombinovat imitace dřeva, typy prolisů, barvy a nerezové doplňky. Můžete mít vrata garážové za vynikající ceny přesně podle svého vkusu, stačí si jen vybrat.
U všech typů garážových vrat při použití motorů, je dnes samozřejmostí dálkové ovládání. Nesmí se zapomínat ani na bezpečnostní prvky, které nám převážně při zavírání pohlídají chod vrat, aby nedošlo ke střetu s jakoukoliv překážkou zapomenutou ve vjezdu.
 
 
Přijďte si osobně prohlédnout nejen garážová vrata Lomax, ale také kompletní sortiment stínící a vratové techniky do naší nové vzorkové prodejny v Karlových Varech.
 

Výhody sekčních garážových vrat Lomax

+ skvělé izolační vlastnost
+ standardní typy prolisů zdarma
+ výroba vrat přímo na míru (jediný výrobce v ČR)
+ vždy dostupné náhradní díly
+ záruka až 10 let (při pravidelných ročních servisních prohlídkách)
+ cenový návrh zdarma
 
 


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.