Pergola Pergolino P3000

Pergola Pergolino P3000

Datum:14.7.2015

Jedná se o pergolu, která disponuje stabilní konstrukcí a ochranným kastlíkem. Díky tomu slouží pergola jako ochrana před vlivy počasí. Díky zpětnému tahu motoru lze dokonale napnout potah, čímž se zvýší odolnost vůči větru a dešti. Pergolino P3000 je vhodná k zakrytí letních restaurací a zahradních posezení u rodinných domů.

Pergola je vysoce stabilní díky odolné hliníkovou konstrukcí. Tím je zajištěna dlouhá životnost. Tento typ pergoly je možné ovládat pouze elektromotorem.

Rádi byste si pergolu prohlédli osobně? Pak navštivte naší novou prodejnu v Karlových Varech, kde je pergola Pergolino vystavena v životní velikosti. Jsme jediným showroomem v karlovarském kraji, který toto nabízí. 

Mezní rozměry pergoly Pergolino P3000:

  • minimální výsuv:  200 cm
  • maximální výsuv: 700 cm
  • minimální výška:  200 cm
  • maximální výška: 400 cm
  • sklon:                  0 - 35 st.


 


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.