O společnosti

STUDIO H+H s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem širokého sortimentu kovaných polotovarů, sestav konstrukčních dílů pro posuvné a křídlové brány, pohonů bran, vrat, závor, prodejem komponentů nerezového montovaného zábradlí. Pro všechny výše uvedené obory provozujeme také servisní a poradenskou činnost včetně návrhu, dodání a montáže (v okruhu 70 km okolo Karlových Varů).
 

Centrální sklad a centrála

Rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně v Karlových Varech - Staré Roli, 360 17, ulice Závodu Míru 306/184 (podlouhlá hala na konci Staré Role vpravo od výpadovky na Nejdek, vchod ze strany), kde si můžete mimo jiné prohlédnout široký výběr výplní zábradlí, plotů, ale také komponentů pro posuvné a křídlové brány jako jsou různé druhy regulovatelných pantů, pohony k posuvným i křídlovým branám od renomovaných firem.
 

Nový showroom stínící a vratové techniky

Navštivte naší novou vzorkovou prodejnu stínící techniky v centru Karlových Varů, Moskevské 40 (vedle městské police), kde Vám na 90 m2 rádi předvedeme veškeré funkční vzorky žaluzií, rolet, markýz a pergol, dále pak japonské stěny, látkové rolety a plissé a v neposlední řadě také garážová vrata Lomax.

Všeobecné obchodní podmínky


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.