Nerezové zábradlí se skleněnou výplní

Datum:15.8.2019

Kombinace nerezové oceli a skla je kvalitní a elegantní doplněk pro každou domácnost. Nerezové zábradlí se skleněnou výplní najdete jako součást schodišť, teras a balkonů. Sklo prosvětlí tmavé prostory a provzdušní interiér. Při montáži nerezového zábradlí se skleněnou výplní na schody perfektně vynikne lomenice tvaru schodů.

Jak na skleněnou výplň

Při výběru skla nezapomeňte přemýšlet nad tvarem, barvou a vhodným rozměrem. Při výrobě skleněné výplně se využívají různé technologie, jako je například leštění a broušení skla, nebo úprava skla pomocí speciálních folií. Pro větší bezpečnost se může sklo i tepelně upravit, aby se zajistila vyšší odolnost proti nárazu

Výběr skla ale necháme na Vás, protože se výrobou skleněných výplní (tabulí) prozatím nezabýváme. O to více se ale můžeme věnovat výrobě a montáži kvalitního nerezového zábradlí a jeho komponentů.

Využijte nabídky v našem e-shopu

Pokud si chcete sestavit zábradlí se skleněnou výplní sami, můžete využít nabídky v našem internetovém obchodě. Najdete zde veškeré potřebné komponenty (kromě skleněných tabulí) k sestavení nerezového zábradlí podle vašeho přání.

Jaké komponenty budete potřebovat:

Články a návodyVzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.