Nerezové zábradlí s prutovou výplní

Datum:16.8.2019

Pokud přemýšlíte o nerezovém zábradlí s decentním designem a určitou variabilitou, zaujme vás zábradlí s pruty. Poradí si i s atypickými tvary schodiště.

Nerezové zábradlí s prutovou výplní se hodí pro vnitřní i venkovní použití. Najdete ho jako součást schodišť, teras a balkonů. Nerez třídy AISI 304 patří mezi nejkvalitnější materiály, a proto slouží jako odolný a dlouhověký společník.

Díky prutové výplni není problém s žádným typem schodiště. Podle stylu schodiště se pruty mohou nastavit jak do příčné, tak i do svislé pozice. Další výhodou systému pruty je, že se dají snadno kombinovat s jinými druhy výplní. Zábradlí vyrábíme na míru a jsme schopni vyrobit sloupky pro atypická nerezová zábradlí.

Využijte nabídky v našem e-shopu

Pokud si chcete sestavit zábradlí s prutovou výplní sami, můžete využít nabídky v našem internetovém obchodě. Najdete zde veškeré potřebné komponenty k sestavení nerezového zábradlí podle vašeho přání.

Jaké komponenty budete potřebovat:

Články a návodyVzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.