Nerezové zábradlí s lankovou výplní

Datum:16.8.2019

Nerezové zábradlí s lankovou výplní je spolehlivý bezpečnostní a designový prvek. Životnost lakových zábradlí přesahuje několik desítek let a hodí se pro vnitřní i venkovní použití.

Zábradlí z nerezové oceli najdete jako součást schodišť, teras a balkonů, protože poskytuje skvělou oporu. Nerez třídy AISI 304 patří mezi nejkvalitnější materiály, a proto slouží jako odolný a dlouhověký společník. Díky vysoké odolnosti si nerez poradí i s deštěm a sněhem, vlhkostí vzduchu, slabým organickým a anorganickým kyselinám. Proto nerez můžeme použít v domácnosti, ale i průmyslové výrobě.

Využijte nabídky v našem e-shopu

Pokud si chcete sestavit zábradlí s lankovou výplní sami, můžete využít nabídky v našem internetovém obchodě. Najdete zde veškeré potřebné komponenty k sestavení nerezového zábradlí podle vašeho přání.

Články a návodyVzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.