Markýzy a pergoly

Nabízíme Vám špičkový sortiment venkovních markýz a pergol od firem Isotra a Stobag. Přijďte si i Vy  osobně prohlédnout do naší vzorkové prodejny v Karlových Varech kloubové a kazetové markýzy a pergoly. Dále nabízíme také samostatně stojící markýzy, svislé markýzy a mnoho dalších produktů. V našich vzornících barev si vybere opravdu každý.  Prožijte krásny den na balkoně či terase, v příjemném stínu pod venkovními markýzami od nás. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm.
Markýzy a pergoly
Kloubové a teleskopické markýzy

Kloubové a teleskopické markýzy

14.7.2015 Markýzy a pergoly

Kloubové a teleskopické markýzy patří k nejznámějším a nejpopulárnějším systémům slunečních zastínění. Jsou velmi oblíbené a hojně používané jak v soukromé tak i v komerční sféře. Markýzy se většinou montují na stěnu nebo pod strop. K dokonalému napnutí látky slouží teleskopická ramena. Stabilní kloubová a teleskopická ramena umožňují také volný a bezpečný výsuv bez nutnosti použití

Více zde
Markýzy a pergoly
Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

14.7.2015 Markýzy a pergoly

Kazetová markýza je elegantní sluneční clona se zaoblenou kazetou vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí dokonale schová do kazety a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.   Výběr látek Nabízíme Vám širokou paletu látek DICKSON:

Více zde
Markýzy a pergoly
Volně stojící markýzy

Volně stojící markýzy

14.7.2015 Markýzy a pergoly

Tento typ markýzy lze umístit prakticky kamkoliv. Markýza je velmi stabilní zejména díky různým variantám stojin a systému upevnění.Samostatně stojící markýzy jsou využívány pro soukromé i komerční  účely, setkat se s nimi můžete v restauracích či kavárnách, využít je však můžete také na zahradách či hřištích. Díky spolehlivé technologii STOBAG, je možné použít tuto markýzu pro zastínění

Více zde
Markýzy a pergoly
Boční zastínění

Boční zastínění

13.6.2016 Markýzy a pergoly

Boční clony jsou určeny pro dodatečné zastínění teras, balkónů a pergol. Používají se zejména jako ochrana proti větru a nežádoucím pohledům.

Více zde
Markýzy a pergoly
Pergola Pergolino P3000

Pergola Pergolino P3000

14.7.2015 Markýzy a pergoly

Jedná se o pergolu, která disponuje stabilní konstrukcí a ochranným kastlíkem. Díky tomu slouží pergola jako ochrana před vlivy počasí. Díky zpětnému tahu motoru lze dokonale napnout potah, čímž se zvýší odolnost vůči větru a dešti. Pergolino P3000 je vhodná k zakrytí letních restaurací a zahradních posezení u rodinných domů. Pergola je vysoce stabilní díky odolné hliníkovou konstrukcí.

Více zde

Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.