Kloubové a teleskopické markýzy

Kloubové a teleskopické markýzy

Datum:14.7.2015

Kloubové a teleskopické markýzy patří k nejznámějším a nejpopulárnějším systémům slunečních zastínění. Jsou velmi oblíbené a hojně používané jak v soukromé tak i v komerční sféře.
Markýzy se většinou montují na stěnu nebo pod strop. K dokonalému napnutí látky slouží teleskopická ramena. Stabilní kloubová a teleskopická ramena umožňují také volný a bezpečný výsuv bez nutnosti použití dalších podpěr. Všechny námi nabízené kloubové a teleskopické markýzy jsou precizně zpracovány, jsou elegantní, ale přitom stabilní. Zajistí Vám dokonalou ochranu nejenom před sluncem, ale také před deštěm a větrem.
 
Přijďte si prohlédnout kloubové a teleskopické markýzy osobně do naší nové prodejny v Karlových Varech a vyberte si z pravděpodobně největší nabídky látek a provedení markýz a pergol v karlovarském kraji.
 

Způsob ovládání

  • manuálně – klikou (případně klikou s posilovačem navíjení)
  • elektrickým pohonem - dálkovým ovladačem nebo vypínačem
  • Široká nabídka příslušenství (čidlo slunce/vítr, nouzová havarijní klika, vypínač s integrovanou elektronikou, vodotěsný vypínač na omítku atd.)

Barva konstrukce

Základní barvy konstrukce (bez příplatku):
  • bílá (RAL 9010) a stříbrná (RAL 9006) + dalších 14 barev - markýzy Stobag
  • bílá RAL 9016 - markýzy Isotra

Ostatní barvy konstrukce s příplatkemVzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.