Interiérové rolety

Interiérové rolety

Datum:13.7.2015

Vytvořte si příjemné prostředí ve dne i v noci. Interiérové látkové rolety Vás v noci ochrání před září pouličních lamp, ve dne zas dokonale odstíní ostrý sluneční svit. Zvolte si tu pravou roletu pro Váš interiér ze široké škály barev a látek.

Dodáváme také speciální látky s obsahem skelného vlákna, vhodné zejména pro alergiky, a typy látek se speciální nehořlavou úpravou. Nabízíme také interiérové rolety s motivy vhodnými do dětských pokojů. Rolety lze dodat s kvalitním plastovým mechanismem, nebo v designovém provedení s ocelovým mechanismem.

Přednosti a výhody interiérové rolety

  • dokonalé zastínění interiéru,
  • široká škála barevných odstínů látek.Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.