Dvoukřídlová garážová vrata

Garážová vrata
Dvoukřídlová garážová vrata

Datum:19.6.2015

Dvoukřídlová vrata jsou ideálním stavebním prvkem do nevytápěných nebo částečně vytápěných prostor. Hliníkové či ocelové komponenty zaručují mechanická odolnost a dlouhou životnost výrobku. Pro výplň jsou používány panely vlastní výroby a to ze sekčních vrat. Nejčastější využití je v garážích, skladech, dílnách apod. U vrat je důležitým faktorem vzhled a zde je možné použít nepřebernou škálu barev rámů i výplní, včetně výplní v dřevodekorech. I když současné trendy jednoznačně směřují k používání sekčních vrat, dvoukřídlá garážová vrata jsou klasikou.

Výhodou dvoukřídlých vrat je jejich univerzálnost, jednoduchost a možnost využití jak v novostavbách, tak i pro rekonstrukce. Křídlová vrata jsou vždy vyráběna na míru. Vzhledem k tomu, že používáme sekce vlastní výroby, tak můžeme garantovat vysokou kvalitu použitých materiálů, včetně nadstandardní záruky. Konstrukčně se jedná o hliníkový či ocelový rám vyplněný sekcemi, u kterých lze použít veškeré kombinace a možnosti doplňků stejně jako u sekčních vrat Lomax. Není zde přerušený tepelný most.

 
 


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.