Brány posuvné samonosné

Brány
Brány posuvné samonosné

Datum:1.9.2014

Posuvné brány samonosné (někdy označované jako nesené brány) představují nejefektivnější zabezpečení vjezdu na Váš pozemek. Konstrukce brány nevyžaduje žádný zásah do komunikace, brána je tudíž bezbariérová.

Výhody samonosných (nesených) posuvných bran

+ jednoduchá stavební příprava
+ žádný zásah do komunikace
+ minimální údržba brány
+ možnost parkování ihned za branou

Nevýhody samonosných (nesených) posuvných bran

- větší nárok na prostor za branou

Stavební připravenost pro samonosné brány je velice jednoduchá. Kompletní návod na betonový základ a elektrickou připravenost pro posuvné brány naleznete zde.

Přemýšlíte, jak správně zaměřit stavební prostor pro posuvnou bránu a vypočítat potřebný materiál? Nevíte, zda zvolit set komponentů pojezdu s pozinkovanýmvodícímprofilem či profilem bez úpravy? Na tyto otázky Vám dáme odpověd včetně nákresů v článku, který jsme pro Vás připravili k přečtení zde.

Veškeré dotazy týkající se bran prosím směřujte na naše techniky, kteří Vám vždy ochotně poradí a pokusí se nabídnout technicky a finančně nejvhodnější řešení pro Vaší konkrétní situaci. Konzultace, zaměření a zpracování cenové nabídky je vždy zdarma.

Navštivte také náš internetový obchod KovoPolotovary.cz, kde si můžete vybrat ze široké škály komponentů pro brány posuvné nesené i kolejnicové, a to i včetně automatizace bran a vrat od kvalitních a osvědčených firem Nice, Marantec, Came, garážová vrata Lomax a jiné. 


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.