Brány posuvné kolejnicové

Datum:1.9.2014

Jedná se o původní řešení brány s posuvem do strany, které se postupně nahradilo řešením brány samonosné. Výhodou kolejnicových bran je, že narozdíl od brány nesené nepotřebuje téměř žádný extra přesah konstrukce, nezabírá tedy v otevřené poloze tolik místa jako brána nesená (přesah brány nesené je cca 1/3 průjezdné šířky).

Výhody posuvných kolejnicových bran:

  • Možnost parkování ihned za branou
  • Nenáročná na prostor při otevření
  • Téměř neomezená délka brány
  • Možnost instalovat bránu i do mírného svahu

Stavební připravenost

U kolejnicových bran je třeba se připravit na vyšší náklady na stavební připravenost, protože se kolejnice musí zabetonovat po celé délce. Kolejnici je třeba pravidelně udržovat - čistit od sněhu, listí či kamenů. Montáž kolejnicové brány si vyžaduje stavební zásah do stávající komunikace.

Veškeré dotazy týkající se bran prosím směřujte na naše techniky, kteří Vám vždy ochotně poradí a pokusí se nabídnout technicky a finančně nejvhodnější řešení pro Vaší konkrétní situaci. Konzultace, zaměření a zpracování cenové nabídky je vždy zdarma.

Navštivte náš internetový obchod kovopolotovary.cz, kde si můžete vybrat ze široké škály komponentů pro brány posuvné nesené i kolejnicové, a to i včetně automatizace bran a vrat od kvalitních a osvědčených firem, např. Nice, Marantec a Came.

Fotogalerie


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.