Brány křídlové

Datum:1.9.2014

Křídlová brána představuje tradiční a nejčastěji využívané rešení vjezdu do rodinných domů či provozoven. Můžete si vybrat ze dvou variant - jednokřídlové nebo dvoukřídlové brány. Křídlové brány nejčastěji montujeme pomocí speciálních regulovatelných pantů na námi dodávané ocelové nosné sloupy, ale také na sloupy již existující např. z KB bloků, cihel atd. Výplň brány je na konkrétním přání zákazníka, jsme schopni dodat jak výplň ze dřeva tak i ozdobnou kovanou, tahokovovou apod.

Výhody křídlových bran:

  • Tradiční řešení vjezdu
  • Jednoduchá stavební připravenost
  • Nižší náklady než u ostatních typů bran

Stavební připravenost

Automatizace křídlové brány si vyžaduje vyšší náklady. Křídlová brána není vhodná do svahu a nelze parkovat hned za branou.

Veškeré dotazy týkající se bran prosím směřujte na naše techniky, kteří Vám vždy ochotně poradí a pokusí se nabídnout technicky a finančně nejvhodnější řešení pro Vaší konkrétní situaci. Konzultace, zaměření a zpracování cenové nabídky je vždy zdarma.

Navštivte náš internetový obchod kovopolotovary.cz, kde si můžete vybrat ze široké škály komponentů pro brány posuvné nesené i kolejnicové, a to i včetně automatizace bran a vrat od kvalitních a osvědčených firem, např. Nice, Marantec a Came.


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.