Brány křídlové

Brány
Brány křídlové

Datum:1.9.2014

Křídlová brána představuje tradiční a nejčastěji využívané rešení vjezdu do rodinných domů či provozoven. Nabízíme Vám řešení ve variantě jednokřídlové nebo dvoukřídlové brány. Křídlové brány nejčastěji montujeme pomocí speciálních regulovatelných pantů na námi dodávané ocelové nosné sloupy, ale také na sloupy již existující např. z KB bloků, cihel atd. Výplň brány je na konkrétním přání zákazníka, jsme schopni dodat jak výplň ze dřeva tak i ozdobnou kovanou, tahokovovou apod. Inspirovat se můžete v naší fotogalerii nebo Vás rádi uvítáme v naši vzorkové prodejně v Karlových Varech, kde vše můžeme prodiskutovat.

Výhody křídlových bran

+ tradiční řešení vjezdu
+ jednoduchá stavební připravenost
+ nižší náklady než u ostatních typů bran

Nevýhody křídlových bran

- nelze parkovat hned za branou
- nelze použít pro otevírání do svahu
- vyšší náklady na automatizaci brány

Veškeré dotazy týkající se bran prosím směřujte na naše techniky, kteří Vám vždy ochotně poradí a pokusí se nabídnout technicky a finančně nejvhodnější řešení pro Vaší konkrétní situaci. Konzultace, zaměření a zpracování cenové nabídky je vždy zdarma. 

Navštivte také náš internetový obchod KovoPolotovary.cz, kde si můžete vybrat ze široké škály komponentů pro brány posuvné nesené, kolejnicové, křídlové a to i včetně automatizace bran a vrat od kvalitních a osvědčených firem Nice, Marantec, Came, garážová vrata Lomax a jiné. 


Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2019 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.