Barvy a povrchy garážových vrat

Datum:23.6.2015

Nabízíme velmi širokou nabídku barev a povrchů pro výsledný vzhled garážových vrat. Na výběr máte z hladkého a reliéfního povrchu, imitace dřeva a přes 2 500 barevných odstínů.

Hladký povrch 06

Naprostá klasika, kteoru nic nezkazíte. Povrch je na dotek je hladký jako sklo.

Reliéfní povrch STUCCO

Struktura, která na dotek připomíná pomerančovou kůru. STUCCO je odolnější než hladký povrch a lépe skryje případné nečistoty.

Imitace dřeva

Dřevěný dekor je vysoce odolný proti mechanickému poškození, je barevně stálý a má dlouhou životnost. Sekce jsou již při výrobě zpracovávána s fólií o tloušťce 200 mikronů.

Barvy RAL

Na výběr máte až 2 500 barev dle vzorníku RAL či NCS.

Barvy DTM

21 barev inspirovaných světem kovů a minerálů.

Příklady povrchů a barev

Bílá - povrch STUCCOHnědá - povrch STUCCOSilver - povrch STUCCOBílá - povrch hladký 06Silver - povrch hladký 06Antracit - povrch hladký 06Balsamico - imitace dřevaCherry - imitace dřevaOregon - imitace dřevaDouglasie - imitace dřevaRustikal - imitace dřevaNussbaum - imitace dřevaMahagon - imitace dřevaBahenní dub - imitace dřevaNástřik RAL - dle vzorníku RAL/NCS (2 500 barev), povrch STUCCO nebo hladký 06Nástřik DTM - dle vzorníku (21 barev s hrubou strukturou)

Přijďte si osobně prohlédnout nejen garážová vrata Lomax, ale také kompletní sortiment stínicí a vratové techniky do naší nové vzorkové prodejny v Karlových Varech.Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.