Automatické závory

Datum:20.11.2017

Automatizace vjezdových závor je vhodná zejména pro majitele soukromých, veřejných a průmyslových parkovišť. Automatické závory si poradí s běžným i intenzivním provozem a zaručují vysokou spolehlivost bez údržby.

Přednosti vjezdových závor:

  • Snadná montáž
  • Provoz téměř bez údržby
  • Závory lze umístit na pravou i levou stranu vozovky
  • Kvalitní povrchová úprava
  • Manuální odblokování při výpadku proudu
  • Možnost solárního napájení pro ještě větší úsporu energie

Ovládání automatických závor

Dopravní závory lze ovládat 2kanálovým nebo 4kanálovým dálkovým ovladačem, kódovou klávesnicí, bezkontaktními kartami nebo tlačítkem přímo z vrátnice.

V čem spočívá inteligence vjezdových závor

Automatické závory se dají vybavit všemožnými vymoženostmi. Jako první můžeme zmínit speciální kamery, které řídí závoru pomocí identifikace SPZ vozidla.

Pokud se vám nelíbí výše zmíněné ovládání automatických závor, nezoufejte. Automatické závory můžete ovládat i mobilním telefonem. Máte tak jistotu, že ,ovladač‘ budete mít vždy při sobě.

Funguje to docela jednoduše – závory vybavené GSM modulem prozvoníte mobilním telefonem a on dle svého uloženého seznamu telefonních čísel otevře závoru. Ovládání je tedy zcela zdarma.

Pro automatické otevření závory při výjezdu poslouží indukční smyčka.

Vysoká provozní bezpečnost

Bezpečnostní fotobuňky zabraňují poškození auta spadnutím závory. Obvykle jsou umístěny samostatně na sloupcích pod ramenem závory.

Rameno závory lze navíc vybavit nárazovou gumovou lištou, LED osvětlením při snížené viditelnosti nebo výstražným majákem.

Konstrukce závory je vyrobena tak, aby při nárazu automobilu bylo bezpečně odlomeno pouze rameno závory těsně v místě jeho uchycení.

V naší nabídce najdete:

Zajímá vás více?

Pokud přemýšlíte o automatických závorách, nebojte se nás kontaktovat. Rádi Vám se vším poradíme.Vzorkové prodejny
E-shop
Srdečně Vás zveme do naší nově otevřené prodejny stínící a vratové techniky v Karlových Varech, Moskevské ul., kde si můžete prohlédnout vyzkoušet vnitřní i venkovní rolety a žaluzie, látkové rolety plissé, japonské stěny, markýzy a pergoly a další sortiment.
Více info
E-shop
E-shop
Většinu našeho sortimentu můžete zakoupit jednoduše z pohodlí domova v eshopu.
www.kovopolotovary.cz
Kontakty

Prodejna a centrální sklad
Závodu Míru 306/184
360 17 Karlovy Vary - Stará Role
Mapa

Showroom stínící techniky
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Mapa

+420 770 623 300

studioHH na Facebooku

zaluzie@studioHH.cz

© 2015 - 2022 STUDIO H+H
Vratová a stínící technika Karlovy Vary
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.